Panele 3D

Panele ścienne 3D, czyli elementy ozdobne, którymi można wykończyć ściany w mieszaniu lub domu, mogą być wykonane z:

  • gipsu,
  • drewna,
  • betonu architektonicznego.

Dzięki temu, że pojedyncze panele zostaną obok siebie zamontowane, stworzą na powierzchni ściany ciekawy, oryginalny wzór, który urozmaici wnętrze i będzie elementem wyróżniającym się w pomieszczeniu. W sprzedaży dostępne są ich różne rodzaje, wielkości, jak i faktury.
Panele 3D można bez przeszkód wykorzystać zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Sprawdzą się świetnie zarówno w przestrzeni biurowej, jak i domowej. Dostępne motywy są na tyle zróżnicowane, że nie ma problemu z tak szerokim ich wykorzystaniem.

Popularność trójwymiarowych paneli ściennych

Dlaczego gipsowe panele dekoracyjne cieszą się tak dużą popularnością? Są produkowane z lekkiego, a jednocześnie odpornego materiału, dzięki któremu można będzie cieszyć się z trwałości ściany przez wiele lat. Po zagruntowaniu można malować je farbą emulsyjną.

Panele 3D sposobem na stworzenie ciekawej dekoracji

Standardem jest obecnie wprowadzanie do wnętrz dekoracyjnych, atrakcyjnych elementów. Decydując się na nasze panele ścienne, można cieszyć się z eleganckiego, oryginalnego, a jednocześnie bardzo trwałego efektu wizualnego, na który każdy zwróci uwagę. Wnętrze zostanie odmienione nie do poznania.

Wybierając wysokiej jakości panele ścienne 3D tworzysz dekorację na lata.