Panele Fluffo mają formę starannie zaprojektowanych, kolorowych kształtek. Niczego nie udają. Kwadrat jest kwadratem, a koło – kołem.

Każdy wzór jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, zawsze stworzysz z nich oryginalny design i – co najważniejsze – miłą i miękką w dotyku ścianę.

Pomimo tego, że panele są miękkie i elastyczne, w dotyku sprawiają wrażenie nadzwyczaj solidnych i mocnych.

Panele Fluffo SOFT wykonane są z elastycznej, gęstej pianki poliuretanowej. Jest to nowoczesny i neutralny dla użytkowników produkt, odporny na upływ czasu.

Są miękkie. Można zagłębić w nich dłoń. Nie powstrzymasz się. Będziesz ich ciągle dotykać.

Wszystkie  Fluffo wykończone są tą samą, miękką kolorową strukturą, która w dotyku przypomina aksamit. To ich cecha wspólna.

Wszystkie produkty Fluffo są produktami akustycznymi o wysokim współczynniku pochłaniania dźwięku. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie należy poprawić akustykę wnętrza: istnieje problem z echem, pogłosem, gwarem.

Średni współczynnik pochłaniania dźwięku αw dla Fluffo SOFT, Fluffo ART, Fluffo GLASS wynosi 0,80; dla paneli Fluffo FIRE RESIST: 0,55.

Wybierz jedną z 6400 kombinacji miękkich paneli ściennych 3D

Wszystkie panele Fluffo są produkowane z gęstej pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się niebywałą elastycznością oraz miękkością. To właśnie ona sprawia, że nasze panele ścienne przypominają w dotyku aksamit. Niepodważalną zaletą poduszek ściennych jest również mnogość ich barw. Kolory Fluffo to obecnie paleta 52 oryginalnych barw, które zostały starannie skomponowane przez zespół doświadczonych projektantów. Znajdują się tu m.in. szarości, czerwienie, róże, fiolety, granaty, zielenie, żółcie, pomarańcze, brązy oraz odcienie morskie i specjalne. Warto podkreślić, że barwy te można ze sobą swobodnie łączyć, a nawet niezbyt oczywiste połączenia będą tworzyć spójną całość. Przyczyną takiego stanu jest to, że większość naszych kolorów stanowią melanże, które powstają poprzez mieszanie ze sobą kilku czystych barw. Panele akustyczne dekoracyjne wyróżniają również oryginalne kształty – znajdziesz tu zarówno tradycyjne figury takie jak koła, kwadraty i prostokąty, ale także inne nietypowe konstrukcje. Zadbaliśmy o to, montaż paneli ściennych był szybki i prosty – mocuje się je za pomocą specjalistycznego kleju, który pozostaje elastyczny do 30 minut i zapewnia odpowiednio dużo czasu na idealne dopasowanie paneli.