Panele Fluffo mają formę starannie zaprojektowanych, kolorowych kształtek. Niczego nie udają. Kwadrat jest kwadratem, a koło – kołem.

Każdy wzór jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, zawsze stworzysz z nich oryginalny design i – co najważniejsze – miłą i miękką w dotyku ścianę.

Pomimo tego, że panele Fluffo w wystroju domu wydają się miękkie i elastyczne, w dotyku sprawiają wrażenie nadzwyczaj solidnych i mocnych.

 • FLUFFO IZO - panele do izolacji dźwiękowej

  FLUFFO IZO - panele do izolacji dźwiękowej (6)

  Panele izolujące dźwięki Fluffo IZO Panele z kolekcji Fluffo IZO, nie tylko pięknie ozdobią wnętrze, ale także pomogą odizolować je od zewnętrznych źródeł dźwięku. Dzięki zastosowaniu odpowiednich warstw materiałów, panele absorbują dźwięk oraz stanowią dla niego zaporę, działając w dwie strony: nie przepuszczają dźwięku do pomieszczenia, ale również nie wypuszczają go z niego. Panel wykonany jest z 3 warstw: spienionego…
 • FLUFFO SOFT

  FLUFFO SOFT (44)

  Panele Fluffo SOFT - pochłaniające dźwięk Kolekcja Fluffo SOFT to dekoracyjne panele ścienne, pochłaniające dźwięk, występujące w szerokiej gamie kolorów, kształtów i grubości. Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na niebanalnej, oryginalnej ozdobie ściany oraz na poprawie akustyki. Sprawiają, że pomieszczenia stają się miłe, przyjazne i ciche. W skład kolekcji Fluffo SOFT wchodzą takie grupy paneli jak: - panele…
 • Wzornik kolorów FLUFFO

  Wzornik kolorów FLUFFO (1)

  Fluffo oferuje paletę 56 oryginalnych kolorów do wyboru Kliknij na wybrany kolor, aby zobaczyć go w powiększeniu. Uwaga: przedstawione kolory miękkich paneli ściennych Fluffo są zdjęciami prawdziwych próbek kolorystycznych. Jednak ich barwa wyświetlana na monitorze może różnić się od rzeczywistej ze względu na specyficzne właściwości lub ustawienia monitora.