Oferujemy bogaty wybór płytek z XIX wiecznej cegły, płytki z cegły ręcznie formatowanej, płytki stylizowane na cegły stare oraz naturalne kamienie elewacyjne.

Płytki z serii Historic Line są produkowane z cegieł pozyskanych wyłącznie z budynków historycznych, takich jak stare kamienice, młyny, budynki mieszkalne, kolejowe.

Płytki z cegły - lico klasyczne

Lico klasyczne – płytki produkowane z oryginalnych XIX wiecznych cegieł. Wyróżniają się nierównomierną, poniszczoną fakturą. Idealnie nadają się do uzyskania rustykalnego stylu aranżacji. Produkt najpopularniejszy.

Wymiary:ok 25-27 / 6,5 / 2 cm
Waga: ok. 30kg/m2

Płytki z cegły - lico industrialne

Lico klasyczne industrialne –  są to płytki produkowane z oryginalnych, XIX wiecznych cegieł. Wyróżniają się nierównomierną, zniszczoną fakturą. Są to specjalnie wyselekcjonowane, tylko najbardziej nadgryzione zębem czasu płytki. Każda płytka jest inna i każda płytka zawiera w sobie szczególną historię swojej przeszłości. Idealnie nadają się do uzyskania industrialnego, loftowego stylu aranżacji. Produkt idealny również jako dodatek do lica klasycznego.

Wymiary:ok 25-27 / 6,5 / 2 cm
Waga: ok. 30kg/m2

Płytki z cegły - lico toruńskie

Lico Toruńskie – płytki produkowane z oryginalnych XIX wiecznych cegieł pochodzących z toruńskich historycznych obiektów. Charakteryzuje się większym rozmiarem od lica klasycznego, bardziej równymi krawędziami oraz inną fakturą powierzchni. 

Wymiary: ok 25-27 / 6,5-8 / 2 cm
Waga: ok. 30 kg/m2

Płytki ceglane Brześć Litewski

Płytki ceglane Brześć Litewski– płytki stylizowane na oryginalne XIX wieczne cegły. Wszystkie wzory zostały przygotowane na podstawie cegieł pochodzących z zamku w Brześciu Litewskim.   Dostępne są w wielu wyjątkowych kolorach co daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Charakteryzują się niespotykaną jakością, trwałością oraz poziomem wykonania. Z uwagi na swoje unikalne właściwości płytki ceglane mogą być wykorzystywane do aranżacji wnętrza, jak również dekoracji elewacji na zewnątrz budynków. Ich niewątpliwym atutem jest prostota oraz szybkość montażu a dzięki zastosowaniu specjalnych impregnatów nie absorbują zanieczyszczeń oraz wilgoci.

Wymiary: ok 27-28 / 6,5 – 7,0 / cm

Grubość: 0,12 – 0,16 cm

Płytki ceglane Brześć Litewski

Płytki ceglane Mirsk - białe

Płytki ceglane MIRSK– płytki stylizowane na oryginalne XIX wieczne cegły. Wszystkie wzory zostały przygotowane na podstawie cegieł pochodzących z zamku w Mirsku.   Dostępne są w wielu wyjątkowych kolorach co daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Charakteryzują się niespotykaną jakością, trwałością oraz poziomem wykonania. Z uwagi na swoje unikalne właściwości płytki ceglane mogą być wykorzystywane do aranżacji wnętrza, jak również dekoracji elewacji na zewnątrz budynków. Ich niewątpliwym atutem jest prostota oraz szybkość montażu a dzięki zastosowaniu specjalnych impregnatów nie absorbują zanieczyszczeń oraz wilgoci.

Wymiary: ok 26,5 -27,3 / 5,8 – 6,8 / cm
Grubość: 10 – 14 mm

Płytki ceglane Mirsk

Płytki ceglane Loft Style - do malowania

Płytki historyczne LOFT Style – płytki produkowane ze środków klasycznych XIX wiecznych cegieł. Dzięki równej wielkości oraz strukturze nadają świetny industrialny klimat nowojorskich loftów. Idealnie nadają się do pomalowania na wszelakie kolory. Płytki należy pomalować we własnym zakresie po położeniu na ścianie.

Wymiary płytek: 25-27 / 6,5 / 2 cm
Waga: ok. 30 kg/m2